Môj príbeh

Moje meno je Lenka Madudová a od roku 2013 pôsobím ako lektorka, mentorka a terapeutka v rôznych online aj offline formátoch na témy zdravia a psychosomatiky.

Písal sa rok 2013, keď sme spolu s rodinou založili Školu intuície  a venovali sa tomu, ako intuíciu prebudiť a začať viacej používať v bežnom denno-dennom živote. Škola sa venuje rozvoju intuície u detí aj dospelákov a funguje dodnes.

Od roku 2017 som sa začala venovať individuálnej práci s ľuďmi.

Vyštudovala som psychológiu so zameraním na pracovnú psychológiu a potom som sa venovala štúdiu ďalších techník akými je napríklad kineziológia a somatické cvičenia, práca s telom energiou a samozrejme aj nervovej sústave. Vždy som totiž cítila, že na človeka treba mať holistický pohľad a klasická psychológia to bohužiaľ neponúka vo forme akú som si predstavovala.

Mám za sebou roky práce na tvorbe rôznych kurzov aj individuálnych sedení, ktoré sa venovali lepšiemu vnímaniu a porozumeniu svojho tela a symptómov, ktoré sa nám na ňom z času na čas ukazujú. Mám za sebou stovky sedení s klientmi na širokú paletu zdravotných problémov a ich príčin, ktoré sme na sedeniach s klientmi riešili.

Koncom minulého roka som si sama prešla fázou vyhorenia, kde som stratila chuť pracovať individuálne s klientmi a pozastavila som na pol roka sedenia. Problémy druhých ma obťažovali a nemala som na ne kapacitu.  Zistila som, že takto nedokážem byť oporou ani pre druhých. Do cesty mi prišlo austrálske vzdelávanie Nervous system school programe, ktorý bol vytvorený špeciálne pre terapeutov - ľudí ako ja , ktorí pomáhajú druhým. Počas štúdia na tejto škole som si zregulovala svoj nervový systém, prinavrátila sa mi energia, motivácia, empatia a chuť opäť pracovať s ľuďmi a poskytnúť im moju pomoc. Prehĺbili sa mi vzťahy, odišli tráviace ťažkosti a celkovo sa prinavrátila pohoda, kľud a rovnováha do môjho života. 

Nakoľko mi je blízke pracovné prostredie prostredníctvom môjho štúdia ale aj rokov skúseností práce v HR, viem že vo firemnom prostredí sú na ľudí kladené vysoké nároky a to priamo vplýva na prežívanie pohody a optimálneho zdravia.

Všetci moji klienti za posledné roky pochádzajú z prostredia korporátneho sveta alebo prostredia podnikania, kde nejednému z nich je známy pocit vyhorenia a s ním spojené zdravotné problémy, ktoré ich ku mne na sedenia smerujú.

Práve preto je mojou víziou odovzdávať jednoduché a efektívne techniky pre uvoľnenie, zvyšovanie odolnosti voči stresu, zvyšovanie energie a zlepšenie zdravia, všetkým ľuďom, ktorí majú záujem preskúmať múdrosť svojho tela.

Buď medzi prvými, kto sa stane majstrom svojich nervov a získaj POHODU a ZDRAVIE technikami, ktoré ti naveky ostanú k dispozícii. Pretože ich nosíš stále so sebou v tvojom TELE .