sjs

d

s

Nervové fitko vychádza z najnovších poznatkou vedy v oblasti nervovej sústavy a polyvagálnej teórie od Stephena Porgesa. Názov „polyvagálna“ je odvodený od blúdivého nervu – nervus vagus.

Blúdivý nerv je nervová diaľnica prechádzajúca po celej dĺžke nášho tela, ktorá zaznamenáva všetko čo sa v našom tele odohráva. Cez blúdivý nerv prebieha komunikácia nášho tela s naším mozgom a naopak.

Stimuláciou blúdivého nervu vieme prinavrátiť náš nervový systém do parasympatika - pokojného stavu- stavu odpočinku a trávenia. V dnešnej dobe až príliš veľa času trávime v nervovom stave sympatika - nabudeného stavu, kedy sme stále v napätí, nabudení, pripravení utekať alebo bojovať. To z dlhodobého hľadiska nemá na naše telo priaznivý vplyv a mali by sme vedieť ako sa dať prostredníctvom tela a nervov do kľudu. Predídeme tak všetkým novodobým symptómom akými sú nespavosť, chronická únava, emočná otupenosť, úzkosti, panika, stres, tráviace ťažkosti alebo hormonálna nerovnováha.

Prečo je dobre udržiavať túto nervovú diaľnicu prechodnú a čistú sa dozvieš vo videu. Taktiež sa v tomto videu dozvieš aj to ako ti práca s blúdivým nervom pomôže s tvojím ZDRAVÍM a SEBAROZVOJOM.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nervové fitko je pre teba AK:

  • Sa večer cítiš fyzicky unavene ale nevieš zaspať
  • Cítiš často pocity úzkosti, stresu a emočnú vyčerpanosť
  • Trpíš chronickou únavou
  • Máš rozhádzané trávenie (gastrointestinálne poruchy, SIBO, nafukovanie, dráždivé črevo)
  • Trpíš chronickými zápalmi a autoimunitnými poruchami
  • Máš skúsenosti s hormonálnou nerovnováhou
  • Máš niekedy neadekvátne reakcie na podnety (výbuchy hnevu)
  • Riešiš neohybnosť a neflexibilitu či v živote alebo na fyzickom tele
  • Si dlho zamrznutý/á na jednom mieste a si neschopný/á vykonať AKCIU

Čo tým získaš?

Jednoduché a efektívne techniky na expresné uvoľnenie tvojho tela aj mysle, ktoré vieš zapojiť do tvojho bežného života
Návyk precvičovania blúdivého nervu – nervu oddychu a trávenia
Hodinu, ktorú venuješ uvoľneniu tvojho tela aj mysle
Opakovaným precvičovaním tvojej nervovej sústavy vytváraš v tvojom tele rovnováhu

Ako to prebieha

Fitko prebieha v online priestore. Stačí sa prihlásiť a ja ti v maily pošlem link na Zoom. Na zoome si kľudne môžeš vypnúť kameru a zapnúť si ju na konci v sekcii otázok a odpovedí. Ak sa na fitko prihlásiš a nebudeš sa ho vedieť zúčastniť, nemusíš sa obávať dostaneš prístup k záznamu z fitka.

Nenechaj sa odradiť slovom fitko. Nemusíš byť extra fit aby si sled takýchto nervových cvičení absolvoval. Ide o zostavu rôznych jednoduchých pohybov, masáží určitých bodov na tele, dychových cvičení alebo meditácií. Pre inšpiráciu ako to môže vyzerať si môžeš pozrieť OCHUTNÁVKU nervového fitka,

 

Ochutnávka nervového fitka

Koľko to stojí?

Jednorázový vstup do NERVOVÉHO FITKA v termíne 8.11.2022 o 19,00 na Zoome
22 EUR
Nervové fitko online kurz
78 EUR
PREDPREDAJ
V tomto balíčku na teba čaká:
5 záznamov z nervového fitka (5 hodín)
Cvičenia proti migréne
Cvičenia na lepší spánok
Prístup do členskej sekcie

PERMANENTKA + ENERGETICKÝ AUDIT

So zdravými nervami je úzko spojený aj výdaj tvojej energie. Ja ti ponúkam jedinečný pohľad z perspektívy tvojej duše na to, ako zaobchádzaš a hospodáriš so svojou vzácnou životnou energiou, ktorú máš k dispozícii. Pre tento účel ponúkam s permanentkou do fitka aj ENERGETICKÝ AUDIT. Vedieť kde sa nachádzajú skryté zdroje tvojej energie a poznať páky, ktoré fungujú na rozhýbanie tvojej zaseknutej energie je dobrým základom, pre zlepšenie tvojej fyzickej pohody a aj celkovej životnej spokojnosti.

Na mieru šitý energetický audit je personalizovaný písomný rozbor, v ktorom sa dozvieš ako je pre teba prirodzené distribuovať tvoju životnú energiu do jednotlivých kategórií ( sebarealizácia, fyzická pohoda, ľudia-vzťahy, prostredie) Tieto informácie ti sprostredkujem z perspektívy tvojej duše, takže všetky rady v tomto ohľade dostaneš sám od seba.

Kto ťa bude nervovým fitkom sprevádzať?

Lenka Madudová

Už roky pôsobím ako tlmočník medzi tebou a úrovňou tvojej duše, ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o tvojom živote a tvojom tele. Sprevádzam ľudí na ceste za lepším porozumením prepojenia TELA a DUŠE. Verím totižto, že každý je najväčším expertom sám na seba.

Nervové fitko vzniklo ako dodatok k mojim sedenia, kedy som si všimla, že občas ľudí pri zmene ich života brzdí vlastné telo. Jeden so spôsobov ako to zlepšiť je práca s nervami, ktoré som začala študovať bližšie a pochopila som, že je to veľmi dôležitý puclík na ceste sebarozvoja. Aby sme vedeli na život a veci okolo reagovať adekvátne potrebujeme mať aj náš nervový systém v rovnováhe. V tejto hektickej dobe, v ktorej žijeme je to niekedy ťažké a preto do svojej životosprávy musíme najnovšie zapojiť aj starostlivosť o naše nervy, ak chceme udržiavať aj naše telo v zdraví a pohode.

Ja ti ukážem ako na to.