Záznam z WORKSHOPU " Energetická imunita pre zvýšenie vitality a odolnosti"

Ako ovplyvňuje energetická imunita tvoj život?

Všetci veľmi dobre poznáme koncept jarného detoxu. Keď svoje telo prečistím od nečistôt cítim sa lepšie, mám viac energie a dokonca sa môžem cítiť o čosi ľahšie. Na čo však ľudia nemyslia je to, že existuje aj ďalšia vrstva nášho tela, tá energetická, ktorá si zaslúži takú istú dávku pozornosti. To ako robiť detox na fyzickom tele vieme, existuje totiž veľa návodov alebo receptov ako na to.

Ja ťa pozývam naučiť sa robiť detox aj na úrovni tvojho energetického tela. Na workshope „Energetická imunita na zvýšenie vitality a odolnosti“ si spoločne predvedieme ako na to. Dostaneš túto techniku/meditáciu na doma a môžeš ju kedykoľvek budeš mať pocit, že je to treba použiť.

To aký vplyv má na tvoju celkovú fyzickú pohodu stav tvojho energetického poľa sa dozvieš bližšie v tomto videu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Čo sa na workshope dozvieš:

*Aký vplyv má energetická imunita na tvoj symptóm/bolesť

*Ako pracovať so zaseknutými emóciami, traumami a energiou v poli a oslobodiť sa od ich ťažoby

*Čo robiť, aby sa emócie a rôzne energie nehromadili v poli

*Ako si uchovať svoje energetické zásoby ako s ňou hospodáriť?

*Ako sa zbaviť únavy a vyčerpanosti

*Naučíš sa ako si svoje energetické pole prečistiť

*Taktiež sa budeme venovať iným technikám ako meditácia, ktoré môžeš zapojiť do svojho života na to, aby si si svoju energetickú imunitu udržiaval/a

Čo zakúpením záznamu z workshopu ešte získaš?

Prístup do členskej sekcie

Zakúpením tohto záznamu dostaneš prístup do členskej sekcie, kde budeš mať k dispozícii tento záznam a meditáciu na prečistenie energetického poľa po dobu pol roka.

Video záznam

2 hodinový workshop nabitý hodnotným obsahom. K záznamu sa vieš kedykoľvek vrátiť.

Meditácia na stiahnutie

Súčasťou tohto workshopu je aj vedená meditácia, ktorej cieľom je napraviť a zaceliť tvoje energetické pole. Túto meditáciu si môžeš stiahnúť a použiť kedykoľvek to bude potrebné.

Čo na workshop hovoria ľudia, ktorí sa ho zúčastnili?

„Ďakujem za zaujímavé informácie na workshope a veľmi príjemnú meditáciu. Naplnilo to moje očakávania, pretože práve týmto smerom som sa chcela ďalej uberať. Pracujem s ľuďmi a mnohokrát sa cítim ako vycucnutá, takže sa teším, že mám nástroje, s ktorými môžem teraz na tom pracovať.“
Ivona
„Ďakujem krásne za super workshop. Veľa som sa dozvedela. A prekvapilo ma, že si môžem pomôcť s energetickou imunitou aj prostredníctvom esenciálnych olejčekov. Ďakujem aj za super meditáciu. Veľmi dobre sa mi pracuje s tvojimi meditáciami. Nie vždy mi sadne meditácia, niekedy mi vadí hlas, niekedy štýl meditácie... Ale tvoje sú supera hlavne mi fungujú.“
Marika

Koľko to stojí?

45 EUR
V cene je záznam z workshopu "Energetická imunita na zvýšenie vitality a odolnosti" s prístupom do členskej sekcie a meditáciou na stiahnutie.