Pozývam ŤA stráviť víkend v čarokrásnom lone prírody, kde sa naučís ako s tebou cez telo komunikuje tvoja duša.

Tento letný víkendový pobyt sa bude niesť v duchu práce s telom s napravením tvojho vzťahu k telu aj za pomoci napojenia sa na úroveň duše. Nechám ťa nazrieť do tajov mojej práce. Uvidíš ako vieš aj ty zlepšiť starostlivosť o tvoje telo a tým sa prepojiť so svojou spiritualitou.

Všetko čo sa na tomto pobyte dozvieš vychádza z mojej niekoľkoročnej praxe individuálnych sedení s klientmi v spojitosti s efektívnymi technikami práce s telom, ktoré sú vyskúmané vedou.

Ak chceš vedieť podmienky LAST MINUTE ponuky. Napíš mi na info@lenkamadudova.sk

Cez tento víkend sa budeme venovať témam:

  • Ak si akýmkoľvek nevhodným spôsobom so svojim telom zaobchádzal/a počas tvojho života, tak túto traumu spoločne odblokujeme a napravíme (traumy, operácie, nehody, choroby)
  • Naučím ťa ako pracovať so svojou nervovou sústavou, ktorá je zodpovedná za to, ako zvládaš život a jeho výzvy – fitko pre nervy
  • Naučím ťa dostať sa v tele na miesto, z ktorého ťa vonkajší svet len ťažko rozhodí
  • Dotkneme sa podstaty svojej duše cez praktiky s fyzickým telom, ktoré vieš zahrnúť do tvojho každodenného života
  • Vedomá práca s telom – vylepšenie vzťahu s telom
  • Vyliečenie energetiky tvojho tela – práca s energiou
  • Náprava tela cez pohyb – nájdeš ten najpríjemnejší pohyb pre teba
  • Spojenie s telom cez úroveň duše – rozhovory s dušou

Čo si z tohto pobytu odnesieš?

Odnesieš si know how ako s tvojím telom pracovať na energetickej rovine a ako sa rýchlo dostať z toho keď sa tvoje telo ocitne v šoku v dôsledku, nehody, operácie či traumy.
Schopnosť vydať sa v tele na miesto, kde si najviac DOMA
Nástroje na rýchle ukľúdnenie nervového systému, ktoré ti budú fungovať
Lepšie porozumeniu reči tvojho tela a jeho odkazov
Oddych v lone čarokrásnej prírody, ktorá sama o sebe pôsobí uzdravujúco ti dobije baterky

Miesto konania

Tento víkenodvý pobyt sa bude konať na tomto prenádhernom mieste Shambhala mind& outdoor centrum. Centrum sa nachádza priamo v lone Slovenského Krasu na samote pri dedinke Lúčka.

Cena pobytu:

Cena víkendového pobytu bez stravy a ubytovania
170 EUR
Platí sa najskôr 50 EUR rezervačný poplatok a zvyšok kurzu sa uhradí na faktúru pred kurzom.
UBYTOVANIE : 25 eur na noc – kurz trvá 3 dni (piatok večer až nedeľa obed) a teda ide o 2 noci v sume 50 EUR na ubytovanie STRAVA : Je možnosť si k pobytu doobjednať aj stravu v sume 25 EUR na deň – tá zahŕňa raňajky/obed/večera vo vegetariánskom prevedení a občerstvenie počas dňa- voda, káva, čaj, ovocie či niečo sladké pod zub. Je ale možné si priniesť aj svoju vlastnú stravu a riešiť si to po svojom 🙂

Kto ťa kurzom prevedie?

Už roky pôsobím ako tlmočník medzi tebou a úrovňou tvojej duše, ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o tvojom živote a tvojom tele. Pomáham ľuďom pretlmočiť záhadné signály ich tela za pomoci netradičného koučingu, kde sa v roli kouča ocitá tvoja duša. Stretávam sa predovšetkým s problémami, symptómami a bolesťami, ktoré sú dlhodobé a chronické. O mojej práci sa môžeš dočítať aj v časopise BALANS, do ktorého pravidelne prispievam.

Individuálnym sedeniam s klientmi sa venujem od roku 2017. Sprevádzam ľudí na ceste za lepším porozumením prepojenia TELA a DUŠE. Verím totižto, že každý je najväčším expertom sám na seba. A rada by som ti to ukázala aj prostredníctvom tohtovíkendového pobytu. Pridaš sa ?