"Pochop skrytý význam signálov tela"

Práca s telom v spojení s dušou

Máš pocit, že s tebou duša komunikuje prostredníctvom tvojho tela, ale ty jej signálom nerozumieš?
Chceš nabrať dôveru vo svoju vnútornú múdrosť/dušu a porozumieť jej signálom?
Chceš konečne vyriešiť tvoj symptóm/bolesť na tele?

Ponúkam ti návod "KROK PO KROKU" ako si pomôcť s tvojim problémom na tele za pomoci tvojej duše.

* Naučíš sa nový prístup v riešení príčiny tvojho symptómu/problému/bolesti.

* Dostaneš neštandardné techniky na prácu so svojím telom za pomoci zapojenia tvojej duše.

* Nazrieš na tvoj problém zo všetkých uhlov (energetická, emočná, mentálna a fyzická rovina) a posunieš sa v riešení tvojho symptómu/bolesti/problému na tele a to všetko za pomoci TEBA samého a úrovne TVOJEJ DUŠE 🙂

Už roky pôsobím ako tlmočník medzi úrovňou duše a človekom. Pomáham ľuďom vysvetliť ich záhadné signály tela, ktorými s nimi komunikuje ich duša a tieto odkazy im prekladám. Počas tejto praxe som odpozorovala opakujúce sa stratégie a prístupy riešenia všemožných problémov/symptómov na tele, ktoré radí duša pri každom klientovi.

Vychytala som tie hlavné zručnosti, ktoré treba mať na to, aby človek porozumel komunikácii medzi dušou a telom sám. Všetky dôležité zručnosti ti chcem odovzdať v tomto online kurze.

Verím totiž, že každý je najväčším expertom sám na seba a môže vložiť plnú dôveru vo svoju vnútornú múdrosť/dušu, ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami pre tvoj život.

Tento kurz je preto prvý vstupný bod na ceste porozumeniu svojej duši, ktorá ti zanecháva odkazy cez nepohodu na tele. Je to začiatok budovania úplne nového vzťahu s telom aj dušou a zároveň aj prvý krok k zmene nahliadania a úspešného riešenia tvojho problému/symptómu/bolesti.

Schopnosť vedieť si navnímať, čo mi šepká a radí moja duša, je na nezaplatenie. Ide o schopnosť vedieť sa zorientovať v tom, čo sa mi snaží život naznačiť prostredníctvom TELA.

Dokážeš to aj ty a ja ti v tom chcem pomôcť. 🙂

Ponúkam ti ONLINE kurz na, ktorom získaš:

 • Porozumenie, ako s tebou komunikuje duša prostredníctvom signálov tela.
 • Uvedomenie čo je bolesť/symptóm z pohľadu duše.
 • Naučíš sa ako si lepšie uvedomiť prečo sa daný signál tela práve teraz v tvojom živote objavil a čo ti chce povedať.
 • Naučíš sa zapojiť meditácie a iné jednoduché techniky na prácu s tvojou bolesťou alebo inými signálmi tela za účelom okamžitého uvoľnenia.
 • Budeš vedieť so svojím symptómom/problémom/bolesťou naložiť novým spôsobom a to v oblasti mentálnej, emočnej, energetickej a dokonca aj fyzickej.

Pre koho je kurz určený

Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí riešia svoje problémy na tele – symptómy, bolesti už dlhšiu dobu, rôznymi spôsobmi a metódami, no nič doposiaľ nezabralo alebo sa problém stále dookola vracia.
Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť ako byť sebestační v oblasti zdravia a fyzickej pohody. Pre ľudí, ktorí sa radi učia nové veci a sú ochotní tieto nové prístupy aktívne aplikovať do života.
Kurz je určený pre ľudí, ktorí chápu, že vyriešenie ich problému nemusí tkvieť v tradičných spôsoboch 🙂 Taktiež pre ľudí, ktorí chcú k svojmu telu pristúpiť HOLISTICKY.

Poraď sa so svojou dušou v oblasti fyzickej pohody a prevencie zdravia.

Čo na tento kurz hovoria jeho absolventi ?

Odnášam si z kurzu veľké uvedomenie a veľa nových informácií, za ktoré som Ti Lenka veľmi vďačná 🙏❤️. Pomohlo mi to v tom, že som si uvedomila, čo som robila zle a našla som tú niť prepojenu z minulosti do prítomnosti. Veľmi rada odporúčam tento kurz každému, kto sa chce naučiť niečo o svojej chorobe alebo symptóme. Lenka je úžasná lektorka a úžasne nás previedla všetkým, od pocitu navnímania choroby/symptómu cez uvedomenie si odkiaľ to pramení a čo nám to chce povedať až po zharmonizovanie tela ❤️. Meditácie sú taktiež úžasné s veľmi príjemnou hudbou a Lenkiným krásnym hlasom. Videá sú veľmi zrozumiteľné. Lenka vysvetľuje všetko tak aby to pochopil každý.
Renáta
Kurzom som získala mnoho nových informácii a nový pohľad na situáciu, čo je dôležité, lebo ináč je človek ako v začarovanom kruhu... Uvedomila som si, že veľa vecí, o ktorých si nám rozprávala v mojom živote boli, boli aj moje pocity, len som ich prehliadla alebo nedávala im patričnú vážnosť. Chcem tým povedať, že tento kurz ma v mnohom aj utvrdil a povzbudil - hlavne som prestala cítiť beznádej. Donútilo ma to načrieť poriadne hlboko do môjho vnútra - dlho som odkladala takéto vnútorné poupratovanie. Tak som si jasne uvedomila, čo v skutočnosti ma doviedlo do stavu mojej bolesti. Viem, že je to len na mne, ako s tým poznaním ďalej naložím.
Ivona

Nahliadni spolu so mnou na signály tela, ktorými s tebou komunikuje tvoja duša.

 

Nauč sa byť vnímavejší voči týmto signálom.

 

A staň sa tak sebestačnejším v oblasti tvojej fyzickej pohody.

 

Kurzom prešlo už:

0
Absolventov

Ako kurz prebieha?

 • ONLINE
  Kurz prebieha online prostredníctvom členskej sekcie , do ktorej dostaneš prístup. Celý kurz je pre samoukov. To znamená, že dostaneš prístup k jednotlivým video lekciám/modulom kurzu a podľa vlastných časových kapacít sa ním prehryzieš. V každom module máš možnosť pýtať sa otázky v sekcii diskusia.
 • 1 MODUL
  V prvej lekcii si povieme niečo o bolesti a symptómoch z pohľadu duše. Prečo prichádzajú a čo signalizujú. Pozrieme sa bližšie aj na signál tela akým je bolesť a pozrieme sa na rôzne typy bolestí a symptómov, s ktorými sa môžeš stretnúť počas života. Cieľom tejto lekcie je natrénovať si vedomú pozornosť a všímavosť na svoje telo.
 • 2 MODUL
  V druhej lekcii sa ponoríme hlbšie do vnímania signálov tela a naučíme sa pracovať na energetickej rovine nášho tela za pomoci meditácie. Pozrieme sa bližšie na hlbšie vrstvy symptómu/bolesti a povieme si niečo o tom, ako sa v tele ukladajú nespracované emócie a traumy a čo s tým robiť. Naučíš sa pracovať s energiou a emóciami v tvojom tele.
 • 3 MODUL
  V tretej lekcii kurzu sa naučíš ako si vieš za pomoci tvojej duše "naordinovať" doplnky výživy, vitamíny, bylinky a iné podporné prostriedky, ktoré ti pomôžu s tvojím symptómom/bolesťou na úrovni fyzického tela.V tejto lekcii sa naučíš techniku rozhovoru s tvojou dušou.
 • 4 MODUL
  Nazrieme spoločne na umenie sebareflexie, ktorá je veľmi silný nástroj posunu v rámci sebarozvoja. Naučíš sa klásť si tie správne otázky a dopracovať sa tak k uvedomeniu, ktoré je kľúčové v posune bližšie k príčine a teda vyriešeniu tvojho symptómu/bolesti na tele. V tomto module pracujeme na mentálnej rovine a najsilnejším nástrojom je UVEDOMENIE.
 • 5 MODUL
  V poslednej lekcii kurzu sa pozrieme na 3 najväčšie chyby, ktoré robíme keď ide o bolesť/symptóm na tele. Naučíme sa ako ich už nikdy neopakovať a tým zlepšiť vzťah a dôveru vo svoje telo. Pozrieme sa na to, čo je dôležité pri budovaní a vylepšení vzťahu so svojím telom.

To este zďaleka nie je VŠETKO!

Čakajú na teba ešte tieto lákavé BONUSY

Prístup k členskej sekcii

Prístup k online kurzu a všetkým materiálom po dobru 1 roka. Všetko pokope v členskej sekcii kedykoľvek kedy to bude časovo vyhovovať tebe. K dispozícii máš materiály ku všetkým modulom kurzu – pracovné listy, meditácie a úlohy na stiahnutie.

Najčastejšie otázky & odpovede

Kurzom už prešlo viac ako 130 absolventov a vychytali všetky najčastejšie kladené otázky ku kurzu. V každom module nájdeš na konci video s otázkami, ktoré na tvojej ceste môžu postretnúť aj teba.

PDF pracovné listy

Ku každému modulu budeš mať k dispozícii aj pracovný list, do ktorého môžeš priamo písať všetky svoje postrehy, uvedomenia a úlohy.

40 min VIDEO s tipmi ako pokračovať v tréningu po kurze

V tomto videu dostaneš dodatočné odporúčané cvičenia a praktiky, ktoré vieš zahrnúť do tvojho každodenného života, aby tréning tvojej sebestačnosti v ohľade fyzickej pohody napredoval.

PDF Manuál na prácu s bolesťou/symptómom

Dostaneš zhrnutie krok po kroku čo robiť, keď sa na tele objaví akýsi nový symptóm/bolesť. Tento manuál ti poslúži aj dlho po kurze.

EXTRA BONUS - záznam z workshopu ENERGETICKÁ IMUNITA

Dozvieš sa: *Aký vplyv má energetická imunita na tvoj symptóm/bolesť *Ako pracovať so zaseknutými emóciami, traumami a energiou v poli a oslobodiť sa od ich ťažoby *Čo robiť, aby sa emócie a rôzne energie nehromadili v poli *Ako si uchovať svoje energetické zásoby ako s ňou hospodáriť? *Ako sa zbaviť únavy a vyčerpanosti *Naučíš sa ako si svoje energetické pole prečistiť

Ako kurz vyzerá zvnútra?

Čo sa počas kurzu podarilo jeho absolventom?

Bolesť, s ktorou som do kurzu išla, sa výrazne zmenšila a prestala zásadne zasahovať do môjho života. Sebareflexia, ako moment zastavenia sa v každodennom behu, keď sa človek stane pozorovateľom a nie aktérom je super už len z toho dôvodu, že si dovolí byť sám so sebou - taká iná forma meditácie 🙂 Je to kurz o tom, ako začať lepšie vnímať seba a to, čo sa okolo teba deje. Lenka ťa pekne krok po kroku naučí, ako sa na svoju chorobu/symptóm pozerať a nasmeruje ťa na uvedomenia, ktoré ti pomôžu danú chorobu odstrániť/zminimalizovať, resp. pochopiť, čo za ňou môže byť. Navyše, Lenka to má vymyslené tak, aby ťa cez svoje vysielania, úlohy, pripomienky naozaj dokopala na sebe zapracovať 🙂 Získaš jedinečný pohľad na svoju chorobu i na seba a arzenál uvedomení, s ktorými môžeš na sebe pracovať ďalej.:)
Soňa
Bolo to skvelé uvedomenie si samého seba a svojej duše a svojho tela. Bolesť sa zmenšila, po troch týždňoch a už to cítim aj fyzicky, najprv len na duši po prvých meditáciach, teraz už pociťujem aj fyzicky. Ďakujem Lenka za tento kurz, asi mi ho vybrala moja duša🥰Je to kurz ,ktorý ťa naučí rozumieť svojmu telu a svojej duší. Páčilo sa mi Tvoje pokojné rozprávanie,😊 a hlavne žiade ďalšie lieky, ďakujem krásne
Hanka

Koľko to stojí?

CENA Online kurzu
267 EUR
Táto možnosť obsahuje:
5 MODULOV kurzu
5 videí s najčastejšie kladenými otázkami
Nahrávky meditácií + pracovné listy
PDF Manuál práce s bolesťou/symptómom
40 min VIDEO
Dokopy skoro 6 hodín hodnotného video obsahu
BONUS - Záznam z workshopu ENERGETICKÁ IMUNITA

Otázky, ktoré ti ešte môžu napadnúť:

Koľko času mi zaberie kurz?

To je len a len na tebe. V kurze nájdeš skoro 6 hodín video obsahu. Meditácie a praktické cvičenia ti taktiež zaberú nejaký čas, no je to individuálne. Celý kurz môžeš robiť ako samouk vo vlastnom tempe po dobu 1 roka, kedy máš prístup k členskej sekcii.

Čo budem ku kurzu potrebovať

Stačí ti iba pripojenie na internet:) Všetko dôležité bude prebiehať v členskej sekcii. Dokonca aj praktické úlohy si môžeš zapisovať do editovateľných pdf pracovných zošitov, ktoré sú súčasťou kurzu. Ak máš ale rád niečo do ruky, tak si na účely kurzu zadováž zošit.

Mám pochybnosti, či je kurz pre mňa vhodný?

Ak máš takéto pochybnosti môžeme sa o tom kľudne porozpávať. Stačí ak mi zavoláš na 0907 324 114 alebo napíšeš na info@lenkamadudova.sk

Čo ak mi to samému nepôjde?

Nemusíš sa ničoho báť. Kurz je navrhnutý tak, že ťa krok po kroku sprevádzam celým procesom. V každom module nájdeš aj možnosť pýtať sa otázky v sekcii komentáre v prípade, ak by si sa predsa len niekde zasekol. Rada ti pomôžem a na všetko zodpoviem. V prípade ak si chceš byť 100% istý, že si s tvojím problémom/symptómom podľa kurzu zaobchádzal správne tak ti odporúčam objednať si možnosť s cenovo zvýhodneným individuálnym sedením. Na tomto sedení si spoločne prejdeme všetko to, na čo si počas kurzu prišiel a preveríš si to so mnou. Dodám ti z úrovne tvojej duše aj dodatočné súvislosti, ktoré ti možno unikli.

Nie som si istý, či kurzom vyriešim môj symptóm/problém na tele.

V takomto prípade ma neváhaj kontaktovať a spoločne sa na to pozrieme. Môžeš tak urobiť telefonicky na 0907 324 114 alebo mailom na info@lenkamadudova.sk

Niečo o mne

Už roky pôsobím ako tlmočník medzi tebou a úrovňou tvojej duše, ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o tvojom živote a tvojom tele. Pomáham ľuďom pretlmočiť záhadné signály ich tela za pomoci netradičného koučingu, kde sa v roli kouča ocitá tvoja duša. Stretávam sa predovšetkým s problémami, symptómami a bolesťami, ktoré sú dlhodobé a chronické. O mojej práci sa môžeš dočítať aj v časopise BALANS, do ktorého pravidelne prispievam.

Individuálnym sedeniam s klientmi sa venujem od roku 2017. Sprevádzam ľudí na ceste za lepším porozumením prepojenia TELA a DUŠE. Verím totižto, že každý je najväčším expertom sám na seba. A rada by som ti to ukázala aj prostredníctvom tohto kurzu, ktorým prešlo už viac ako 130 účastníkov. Pridaš sa k ním aj TY?