Pridaj sa na 4 týždňový online kurz

Pochop skrytý význam signálov tela a nauč sa s nimi pracovať

Prihlášky do kurzu sú uzavreté. Môžeš sa pridať do zoznamu záujemcov keď sa kurz opäť otvorí.

Čo sa na kurze dozvieš

  • Na tomto kurze sa počas 4 týždňov naučíš, ako s tebou komunikuje duša prostredníctvom signálov tela.
  • Pozrieme sa bližšie na bolesť ako na jeden zo signálov tela a rozoberieme si to na tomto príklade. Dozvieš sa čo je to bolesť z pohľadu duše a ako s tebou tento signál tela komunikuje. Povieme si o rôznych typoch bolesti a kedy je potrebné ich riešiť.
  • Vytrénuješ si lepšie vnímanie a porozumenie bolesti a iných signálov na tvojom tele. Naučíš sa ako si lepšie uvedomiť prečo sa daný signál tela práve teraz v tvojom živote objavil.
  • Prestaneš robiť 3 najčastejšie chyby týkajúce sa bolesti.
  • Naučíš sa zapojiť meditácie a iné jednoduché techniky na prácu s tvojou bolesťou alebo inými signálmi tela za účelom okamžitého uvoľnenia.

Pre koho je kurz určený

Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí riešia svoje problémy na tele – symptómy, bolesti už dlhšiu dobu, rôznymi spôsobmi a metódami, no nič doposiaľ nezabralo alebo sa problém stále dookola vracia.
Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú naučiť ako byť sebestační v oblasti zdravia a fyzickej pohody. Pre ľudí, ktorí sa radi učia nové veci a sú ochotní tieto nové prístupy aktívne aplikovať do života.
Kurz je určený pre ľudí, ktorí chápu, že vyriešenie ich problému nemusí tkvieť v tradičných spôsoboch 🙂

Nahliadni spolu so mnou na signály tela, ktorými s tebou komunikuje tvoja duša.

 

Poď sa naučiť byť vnímavejší voči týmto signálom.

 

A staň sa sebestačnejším v oblasti tvojej fyzickej pohody.

Ako kurz prebieha?

Tento kurz bude prebiehať od 22.2.2021 do 21.3.2021 v uzavretej facebookovej skupine. Na to, aby si sa kurzu mohol/a zúčastniť potrebuješ FB profil. Po vyplnení prihlášky dostaneš všetky bližšie informácie.


Koľko mi kurz zaberie času?

Ide o 4 týždňový online kurz v termíne 22.2.2021 do 21.3.2021. Každý týždeň v pondelok vo FB skupine pribudne video - obsah s teóriou daného týždňa. Hneď potom dostaneš praktickú úlohu, meditáciu alebo cvičenie, ktoru budeš vykonávať sám/sama. Na konci každého týždňa bude možnosť pýtať sa otázky k cvičeniam a úloham, prostredníctvom live videa vo FB skupine. Každý týždeň ti to zaberie spoločne cca 2 hodinky. Videá si vieš pozrieť kedykoľvek na ne budeš mať čas.


Ak poznáš niekoho komu vieš , že by tento kurz pomohol alebo sa oňho zaujímal, prosím prepošli mu túto stránku.


Niečo o mne:

Pôsobím ako tlmočník medzi tebou a úrovňou tvojej duše, ktorá disponuje všetkými dôležitými informáciami o tvojom živote.

Individuálnym sedeniam s klientmi sa venujem od roku 2017. Po mojej osobnej skúsenosti úspešného vyriešenia mojej alergie, zlozvyku fajčenia a iných neduhov spojených s celkovým zdravím a telom , viem že vždy je to individuálny proces, ktorý sa ti snaží noíečo ukázať alebo ťa niekam nasmerovať.

Stretávam sa predovšetkým s problémami, symptómami a bolesťami, ktoré sú dlhodobé a chronické, kde človek začne tušiť, že príčina môže byť schovaná aj niekde inde a rád by si doplnil informácie z úrovne svojej duše, aby pochopil, prečo sa mu to deje. Ľudí učim ako takúto schopnosť vedia nadobudnúť sami a stať sa tak sebestačnejší v oblasti starostlivosti o svoju fyzickú pohodu. Napokon nikto iný nie je väčší expert, ako ty sám na seba.

Ak chceš, pomôžem aj tebe lepšie porozumieť svojmu telu  🙂