SYMPTÓMY TELA AKO SPRÁVY OD DUŠE

Netradičný balíček individuálnych online sedení, kde sa v roli kouča ocitá tvoja duša

Si unavený z toho, že dlhodobo a bez výsledku riešiš ten istý chronický problém alebo symptóm na tele?
Máš pocit, že si už vyskúšal všetko, no tvojím problémom si vôbec nepohol alebo sa tento dokonca zhoršil?
Začínaš sa cítiť ako obeť okolností života a chceš pochopiť, čo sa ti týmto snaží povedať tvoja duša?

Naša duša (vedomie) dostala pre pohyb životom „skafander“ - TELO. Každý z nás sa počas svojho života určite už neraz stretol s problémami s týmto „skafandrom“. Aj ty. Niekedy je to veru zdĺhavý, bolestivý a náročný proces. No predstav si, že aj prostredníctvom takýchto nepríjemností môžeš rásť.  

Problémy na fyzickom tele – vo forme symptómov, záhadných prejavov, bolestí či anomálií – sú pre nás snáď najhmatateľnejšou formou komunikácie našej duše s nami. Keď sa objaví problém na tele, tak sa tomu už nevieme vyhýbať a vyžaduje si to od nás našu plnú pozornosť. Nevieme to potlačiť a ignorovať, pretože to priamo ovplyvňuje kvalitu nášho každodenného života. Z tohto dôvodu je táto „hrubá“ forma komunikácie našej duše s nami aj pomerne efektívna.😊

Už len porozumieť tomu, čo presne sa nám snaží naša duša prostredníctvom našich problémov povedať, že?

 

Špeciálne v dnešnej dobe je dôležité zaujímať sa o svoje zdravie a začať za neho preberať plnú zodpovednosť. Potrebujeme viac budovať dôveru v seba, svoje zdravie a obranyschopnosť. V tomto kontexte je prínosné učiť sa lepšie rozumieť aj úrovni duše, ktorá s nami prostredníctvom tela komunikuje a posúva nás aj týmto spôsobom v našom vývoji. Na mojich sedeniach sa snažím klientom odovzdať aj túto rovinu- schopnosť vedieť si pomôcť sám.

 

Nahliadni spolu so mnou na príčiny stojace za tvojím problémom s telom z perspektívy tvojej duše.

Poď lepšie pochopiť, ako tvoja duša s tebou prostredníctvom tela komunikuje.

A tým zlepšiť tvoju schopnosť starať sa o svoje telo a zdravie. 

Ponúkam ti balík troch  online sedení, v ktorom sa spolu podrobne pozrieme na spleť faktorov, ktoré tvoj problém vytvárajú, ako aj na to, ako ich riešiť.

 •   PRÍČINA TVOJHO PROBLÉMU S TELOM. Na prvom sedení sa pozrieme na to, čo je z pohľadu tvojej duše v tomto ohľade potrebné urobiť ako prvé.

  -        Je potrebné zmeniť stravovanie? Dodať telu nejakú látku vo forme doplnku výživy? Alebo potrebuješ zmeniť tvoj postoj voči niečomu?

  -        Na tomto sedení ťa naučím, ako lepšie začať vnímať svoje telo a spojiť sa s ním. Dostaneš aj meditáciu, s ktorou budeš ďalej doma pracovať.

 • ĎALŠIE/HLBŠIE ÚROVNE TVOJHO PROBLÉMU. Na druhom sedení pôjdeme viac do hĺbky, pretože problémy na tele sú často odpoveďou na určitú nerovnováhu alebo nepochopenie (seba samého, života).

  -        Po zapracovaní krokov a úloh z prvého sedenia sa pozrieme na ďalšie relevantné faktory (emocionálne, mentálne, duchovné), ktoré by si mal poznať, ak sa chceš posunúť ďalej. Aj tu dostaneš kroky a návrhy, ako s tým zaobchádzať. Tie dostaneš samozrejme z úrovne tvojej duše, ktorá presne vie, čo potrebuješ, čo na teba zaberá a platí.

 • KĽÚČOVÉ UVEDOMENIE. Na treťom sedení sa zameriame na kľúčový odkaz, ktorý sa ti duša prostredníctvom tvojho problému snaží komunikovať. To ťa o ďalší krok posunie k AHA momentu, ktorý ťa delí od optimálneho vyriešenia tohto prejavu na tele. Niekedy totiž stačí iba správne položená otázka, na ktorú si odpovieš. V závere dostaneš tiež informáciu o tom, na čo sa ešte môžeš zamerať, aby si sa v živote posúval dopredu.

Čo o takomto sedení povedali klienti?

 

"Individuálne sedenia s Lenkou prekonali všetky moje očakávania. Okrem informácií ako pracovať s dušou, som prvý raz vďaka Lenke a jej meditáciám pochopila, ako telo prostredníctvom symptómov s nami komunikuje. Naučila som sa vnímať a dešifrovať tieto signály. Identifikovať miesta a príčiny ťažkostí. Mojím veľkým prekvapením bolo zistenie, že sa na mojom fyzickom nenachádzajú problémy, o ktorých som bola doposiaľ presvedčená, že tam jednoznačne sú. Lenka má výnimočnú schopnosť napojiť sa na vás, nacítiť si váš aktuálny stav, v ktorom sa nachádzate a sprostredkovať vám informácie z úrovne vašej duše. Osobne ma tieto informácie veľmi prekvapili, pretože boli úplne presné a mala som pocit, ako by Lenka v mojom vnútri čítala😊 Zároveň chcem vyzdvihnúť Lenkin vycibrený zmysel klásť vám správne otázky, ktorých zodpovedaním vás navedie k novému vhľadu a riešeniu konkrétnych tém vo vašom živote. Individuálne sedenia sa odohrávajú vo veľmi príjemnej a kamarátskej atmosfére. Doporučujem ich všetkým, ktorí sa dlhodobo trápia s rôznymi chronickými zdravotnými problémami a nevedia prísť na ich príčinu. Bonusom vám bude veľké upratanie vo vašom živote. "
Andrea
"Príčinu, ktorá stála za mojím problémom, ktorý som na sedení riešil som na akejsi úrovni sám tušil. Potreboval som si to však s mojou dušou preveriť. Na sedení som sa dozvedel nové veci, niektoré veci sa mi potvrdili a hlavne som sa dozvedel ako mám svoj problém riešiť. A to vnímam ako dôležitejšie, ako len vedieť, čo je príčina stojaca za problémom... Ak niečo tuším ale budem okolo toho len chodiť, nič predsa nevyriešim. Zmenil som teda prístup a postoj k niektorým veciam a prináša mi to dnes radosť zo života, aj keď v minulosti by som na to možno nazeral ako na záťaž. Takéto sedenie by som odporučil každému, kto potrebuje v živote pomôcť nájsť tú správnu cestu, ako naložiť so svojím problémom, ktorý ho trápi už dlhú dobu."
Pavol
„Na začiatku som mal problém s cenou a takým tým pocitom, že to znie dosť ujeto ísť k niekomu, kto mi vysvetlí čo mi chce povedať moje Vyššie Ja/moja duša 🙂 Osobne som rád, že som do toho išiel, viackrát mi to veľmi pomohlo a neviem kde inde by som získal takto priamo a nápomocne odkomunikované rady a vysvetlenia. Zároveň to beriem tak (alebo v to dúfam), že postupne sa naučím sám lepšie vnímať čo mi chce moja duša povedať a toto je proste taký medzi krok ako si viac veriť a naučiť sa ju lepšie vnímať. Na takomto sedení mi duša vie vysvetliť príčiny a súvislosti toho, čo sa mi deje v živote. Väčšinou mi tiež dá aj nejaké konkrétne pomôcky, rady ako sa posunúť ďalej, ako vyriešiť problém, ktorý ma trápi, prípadne mi položí otázky, ktoré ma privedú samého k odpovedi. Trefa do čierneho je to, čo sa niekedy na takomto sedení udeje. Niekedy sa naopak dozviem na čo nepotrebujem práve teraz plytvať svoju energiu, lebo s tým nepohnem, ale dokážem si nejakou radou privodiť úľavu v danom probléme na tele.“
Braňo
"Individuálne sedenia mi pomohli nájsť príčinu mojich fyzických problémov a spôsob, ako sa s nimi vysporiadať. Úroveň bolesti sa mi pomerne rýchlo znížila. Taktiež mi tieto sedenia umožnili nájsť si prírodné prostriedky, ktoré mi pomáhajú s bolesťou. Naučila som sa postupne načúvať signálom môjho tela, začala som ho tak viac vnímať. Tieto individuálne sedenia by som odporučila predovšetkým ľuďom, ktorí sú ochotní vybočiť z vychodených koľají a nie sú zaťažení schematickým myslením. Takým, ktorí sú schopní urobiť krok stranou a hľadať riešenia tam, kde by si predtým ani neuvedomili, že sa to vôbec dá 🙂 Pretože Lenka sprostredkováva informácie z úrovne duše, ktoré sú pre každého veľmi špecifické a individuálne, nejedná sa teda o všeobecné schémy riešenia problémov. "
Katka
„Lenka mi pomohla pozrieť sa na veci z iného uhlu, inou optikou, pomohla mi nahliadnúť na otázky, ktoré som položil tak, aby som si dokázal sám nájsť odpoveď a uvedomiť si čo je podstatné a dôležité. Lenka zároveň disponuje schopnosťou prinášať reálne príklady zo života, empaticky vysvetliť a prakticky poradiť, čo z nej robí jedinečnú osôbku pre situácie, kedy je človek zahĺbený do problému a potrebuje nasmerovať z vonku, pre “ AHA“ moment.“
Ondrej

Neváhaj! Toto všetko získaš, ak sa pre balíček sedení s tvojou dušou v pozícii kouča, rozhodneš:

 • Zážitok zo stretnutia s úrovňou tvojej duše
 •  Návrh riešenia tvojho problému od seba samého z roviny tvojej duše, ktorá tvoj problém vidí v širších súvislostiach a neskreslene 
 • Konečne si pospájaš súvislosti toho, čo práve v živote zažívaš, s problémom na tele. A pochopíš, prečo sa to deje.
 • Keď raz príde AHA moment, už niet cesty spať. Tvoja optika nazerania na seba samého sa raz a navždy zmení
 • Kroky k priamej a okamžite aplikovateľnej akcii, ktorá smeruje k náprave problému
 • Návyk práce na sebe samom, ktorý sa ti bude hodiť aj v budúcnosti
 • Nahrávky meditácií, ktoré vieš využiť aj v budúcnosti pri riešení iného problému s telom
 • ONLINE KURZ - Pochop skrytý význam signálov tela v hodnote 267 EUR
 • Záznam z workshopu na tému ENERGETICKÁ IMUNITA

 

Ako to bude prebiehať?

Pre začiatok budem potrebovať tvoje meno a krátky opis problému, ktorý chceš riešiť
Všetko ostatné mi už prezradí tvoja duša, s ktorou sa pred sedením spojím, a všetky pre teba dôležité informácie zapíšem
Po tom, čo odošleš objednávku, ti navrhnem termín nášho prvého sedenia
Dostaneš prístup do členskej sekcie k ONLINE kurzu "Pochop skrytý význam signálov tela"
V dohodnutom termíne sa spojíme prostredníctvom Zoomu, Skypu, telefónu alebo WhatsAppu. Ja ti odovzdám všetky informácie a odpoviem na všetky tvoje otázky týkajúce sa tvojej tematiky
Po sedení odo mňa dostaneš email so zhrnutím týchto informácií, aby si ich mal po ruke pre ďalšiu prácu
Každé sedenie trvá 60 min
Ďalšie sedenie odporúčam po 3 týždňoch od toho predchádzajúceho. To je doba, ktorú zo skúsenosti potrebuješ na to, aby si aplikoval všetky rady a kroky do praxe a získal odozvu na to, čo sa zmenilo. Termín ďalšieho sedenia si dohodneme individuálne.
Ako BONUS medzi našimi sedeniami odomňa dostaneš mailovú pripomienu raz mesačne. Ozvem sa Ti prostredníctvom mailu, kde mi povieš, ako si pokročil so zapracovaním odporúčaných krokov do tvojho života alebo si vyjasnil to, čomu nerozumieš.
Na tvojej ceste pochopenia príčiny tvojho problému/symptómu ťa bude po celý čas sprevádzať kurz "Pochop skrytý význam signálov tela", ktorý v sebe obsahuje kopec podporných materiálov na tvojej ceste.Obsah kurzu si môžeš pozrieť vo svojom voľnom čase.(Platí v prípade zakúpenia VIP verzie)

Nemusíš už ďalej hľadať odpovede vo všeobecných knihách, googlením tvojich symptómov alebo počúvaním skúseností druhých ľudí. V tomto balíčku ti ponúkam výnimočne široký náhľad na tvoj problém v individuálnych súvislostiach týkajúcich sa IBA teba.    

Čo obsahuje ONLINE KURZ "Pochop skrytý význam signálov tela", ktorý je BONUSOM balíčka VIP sedení?

Ponúkam ti návod "KROK PO KROKU" ako si pomôcť s tvojim problémom na tele za pomoci tvojej duše.

* Naučíš sa nový prístup v riešení príčiny tvojho symptómu/problému/bolesti.

* Dostaneš neštandardné techniky na prácu so svojím telom za pomoci zapojenia tvojej duše.

* Nazrieš na tvoj problém zo všetkých uhlov (energetická, emočná, mentálna a fyzická rovina) a posunieš sa v riešení tvojho symptómu/bolesti/problému na tele a to všetko za pomoci TEBA samého a úrovne TVOJEJ DUŠE 🙂

Koľko to stojí?

1 Možnosť
150 EUR
Jednorázové sedenie
Táto možnosť obsahuje zorientovanie sa v tvojom probléme/symptóme.
1 individuálne online sedenie v trvaní 60min
Písomný záznam z individuálneho sedenia
BONUS: 1 x vstup do NERVOVÉHO FITKA
2 Možnosť
370 EUR
Balík sedení je možné rozdeliť na dve splátky (185/185)
Táto možnosť obsahuje hĺbkovú analýzu tvojho problému/symptómu a riešenie krok po kroku. + BONUS v podobe 2 vstupov do NERVOVÉHO FITKA
3 individuálne online sedenia
Písomný záznam z každého individuálneho sedenia
BONUS: 2 x vstup do NERVOVÉHO FITKA počas trvania naších sedení
3 Možnosť VIP
450 EUR
Balík sedení je možné rozdeliť na splátky (250/200)
Táto možnosť obsahuje hĺbkovú analýzu tvojho problému/symptómu a riešenie krok po kroku. + BONUS v podobe online kurzu + NERVOVÉ FITKO
3 individuálne online sedenia
Písomný záznam z každého individuálneho sedenia
BONUS 1: Prístup do členskej sekcie k ONLINE KURZU "Pochop skrytý význam signálov tela" (viac ako 6 hodín video obsahu)
BONUS 2 : Záznam z workshopu na tému "Energetická imunita"
BONUS 3: 2 x vstup do NERVOVÉHO FITKA počas trvania naších sedení

Nevieš či je tento balíček to správne orechové pre teba?

 

Chceš so mnou spolupracovať ale nevieš v akom formáte?

Spoznajme sa na Zoom calle. Predtým ako spoločne vstúpime do spolupráce budem rada ak sa spoznáme na krátkom 20min Zoom calle, kde sa porozprávame o tom, ako ti môžem pomôcť.

 

Najčastejšie otázky týkajúce sa sedení

Funguje to aj keď sa neuvidíme osobne?

Áno, informácie dostávam z úrovne tvojej duše, preto s tebou nepotrebujem sedieť v jednej miestnosti a môžeš sa nachádzať kdekoľvek.

Budem rozumieť tomu, čo mi moja duša hovorí?

Každá duša má svoj špecifický jazyk, akým komunikuje. Tento jazyk a energia za tým stojaca sa prispôsobuje jazyku, ktorému najviac rozumieš, ako aj štýlu komunikácie, ktorý si schopný prijať. Niekto potrebuje direktívne usmerniť, niekto iný s láskou nasmerovať - to sa vždy ukáže v informáciách, ktoré ti pretlmočím. Informácie sú jasné a zrozumiteľné a ja ti ich na sedení rada priamo spojím s aktuálnym dianím v tvojom živote. Po sedení dostaneš aj písomné zhrnutie.

Aké informácie môžem očakávať?

Informácie, ktoré dostaneš na sedeniach, môžu mať rôzne formy. Niekedy dostaneš informáciu vo forme otázky, ktorú si potrebuješ položiť a prostredníctvom sebareflexie sa dopracovať k uvedomeniu, ktoré ťa posunie dopredu. Niekedy informácie prichádzajú vo forme priamej akcie, ktorú môžeš vykonať (napr. pozorovanie svojich pocitov v interakcii s konkrétnymi osobami alebo pri konkrétnej aktivite). Inokedy dostaneš praktickú informáciu týkajúcu sa toho, aká potravina, doplnok výživy, bylinka alebo esenciálny olej sú v danom čase nápomocné pre tvoje fyzické telo.

Mám pochybnosti o tom, či je tento balík sedení vhodný pre mňa a problém, ktorý chcem riešiť. Vieš mi poradiť?

Kľudne mi predom zavolaj na 0907 324 114 a zistíme to.

Môžem prísť iba na jedno sedenie?

V zriedkavých prípadoch ak to symptóm/problém dovoľuje ponúkam možnosť jednorázového sedenia. Toto sedenie je v sume 150 EUR. Zo skúsenosti však viem, že symptómy či problémy, vyžadujú dlhší čas na ich vyriešenie.

Niečo o mne

Individuálnym sedeniam sa venujem od roku 2017. Po mojej osobnej skúsenosti úspešného vyriešenia mojej alergie, zlozvyku fajčenia a iných neduhov spojených s celkovým zdravím a telom , viem že vždy je to individuálny proces.

Život ma pred viac ako rokom zavial do záhradky a bližšie k prírode. Tam vzrástol môj záujem o bylinky a iné liečivá, ktoré nám príroda ponúka. V poslednej dobe viacej študujem pôsobenie prírodných látok a ich informačnej úrovne, ktorá pôsobí na naše telo. Mám dobré skúsenosti s prácou na sebe a klientoch za pomoci a podpory či už byliniek, esencií, tinktúr alebo iných prírodných darov, ktoré máme všetci na dosah ruky.

Pomáham ľuďom s rôznymi  symptómami na tele, no necháp ma zle, nie každý soplík musí mať hneď galaktický význam.

Stretávam sa predovšetkým s problémami, ktoré sú dlhodobé a chronické kde človek začne tušiť, že príčina môže byť schovaná aj niekde inde a rád by si doplnil informácie, aby si spravil celkový obraz toho, prečo sa mu to deje. Informácie o príčinách podávam klientom vo veľmi stráviteľnej podobe a po kúskoch. Aby ich dokázali zapracovať a sledovať zmenu svojho stavu.

Rada ti pomôžem sa vysomáriť zo spleti znamení, ktoré ti život ponúka prostredníctvom tvojho tela.